En Son Haber - Güncel Haberler Pro

Download En Son Haber - Güncel Haberler Pro

3.0 / 5   people 55,500
Developer By
open_in_new ESH Medya Grup
Version
5.4.0
Size
98k
Requirment
7.0 and up
Category
Free
This content for Everyone 10+

Ensonhaber.com'un tüm dinamizmini Android'de de yaşamanız için geliştirildi. Download En Son Haber - Güncel Haberler Pro in Apps News & Magazines

link Link is Here un tüm dinamizmini Android’de de yaşamanız için geliştirilmiş kullanıcı deneyimi arttırılmış zevkli bir uygulama.

Ensonhaber’i öne çıkaran nefis manşetlere ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada özellikle üyelik sistemi ve haber başlıklarına yorum yapabilme özelliği öne çıkıyor.
Yorum yazıp kendi fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşabileceğiniz sistem aynı zamanda bir çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Ensonhaber’e üye olan kullanıcılar haber başlıklarına yazdıkları yorumları kendi profil sayfalarından görüntüleyebiliyor, böylece beğeni sayısı, yanıtlar, takdirler ve daha fazla etkileşim üzerinde de kontrol sahibi olabiliyor. Doğrulanmış hesaba ait üyeler yorumlarını editör onayına takılmadan paylaşabilir ve aynı zamanda onaylı hesap olduğuna dair kullanıcı adinin yanında mavi bir simge görünür. Haber başlıklarına yazılan yorumlar arasında en çok beğeni alan yorum üzerinde bir taç simgesi görünür ve bu simgeye sahip olduğunuzda kullanıcı adınız ‘’takdir edilen yorumcu’’ etiketiyle en tepede görünür.

Video haberler ile videoları tek tıkla izleyebilir, link Link is Here muhteşem galerilerine de ulaşabilirsiniz. FotoHaber tarzını en iyi uygulayan haber portallarının başında gelen Ensonhaber galerilerinden mobil cihazlarınız ile de istifade edebilirsiniz.

link Link is Here haberleri, aslında nedir sorusuna cevap veren bakış açısı ile artık Android’inizde. İndirin, kurun haberiniz olsun.

link Link is Here

How can download En Son Haber - Güncel Haberler Pro

You Can Download En Son Haber - Güncel Haberler Pro from this links :

android Download APK v5.4.0 Original adb Download APK v5.4.0 MOD shop Get on Google Play update Versions valiables